| Nazwa produktu | Brinell Tester twardości |
|---|---|
| Nr modelu | UBYHB-3000 |
| Zakres pomiarowy | 5-650HBW |
| Zakres badania twardości | 5-650 Hb |
| Siła testowa | 62,5 kgf ~ 3000 kgf |
| Nr modelu | UP-8022 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Klej, taśma, plastik, ceramika, akryl |
| Nr modelu | UP-6010 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Liczba grup pomiarowych | 5 grup |
| Standardowa rolka dociskowa | 2000g±50g |
| Wagi | 1000 g±10 g |
| Nr modelu | UP-8002 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Klej, taśma, plastik, ceramika, akryl |
| Nr modelu | UP-4001 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Skóra, buty |
| Średnica po utrwaleniu próbki | Φ25mm |
| Nr modelu | UP-5005 |
|---|---|
| dokładność gęstości | 0,001 g/cm3 |
| Zakres gęstości | 0,001-99,999 g/cm3 |
| Ważność dokładności | 0,005 g |
| Maksymalne ważenie | 300g |
| Nr modelu | UP-4011 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Skóra, guma |
| Nazwa produktu | urządzenie do badania odporności na wodę |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4019 |
| Numer testowy | 4 grupy |
| Prędkość testowa | 50r/min |
| Lada | LCD, 0 ~ 999 999 |
| Nazwa produktu | maszyna do badania ścierania |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4018 |
| Aplikacje | Skóra, buty, sznurowadło na zamek błyskawiczny |
| Testowanie rozmiaru bloku | 15 × 15 mm (w razie potrzeby) |
| Obciążenie pomocnicze | 500g, 1000g |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Źródło zasilania | AC110-220V |