| Nazwa produktu | Sprzęt do prób rozciągania |
|---|---|
| Efektywna szerokość testu (mm) | 450mm |
| Efektywna przestrzeń na rozciąganie (mm) | 700mm |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Nazwa | Optyczna maszyna do pomiaru twardości Brinella |
|---|---|
| Nr modelu | UBYHBS-3000AT |
| Metoda kalibracji | Standardowe bloki do badania twardości |
| Zakres pomiarowy | 5-650HBW |
| Nazwa produktu | Badanie twardości |
| Nr modelu | UP-4002 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Skóra, buty |
| Nr modelu | UP-4002 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Skóra, buty |
| Nr modelu | UP-1005 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Kamień, Budynek |
| Obróć prędkość | 30-33 obr./min |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2001 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Źródło zasilania | AC110-220V |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Kod HS | 9024800000 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Metoda ładowania | Obciążenie statyczne |
| Nazwa produktu | Uniwersalna maszyna testująca |
|---|---|
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Stopień dokładności | 0,5 |
| Załaduj sposób | Obciążenie elektroniczne |
| Metoda ładowania | Obciążenie statyczne |
| Nazwa produktu | Komora do badań środowiskowych |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6195 |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Nr modelu | UP-6000 |
|---|---|
| Maksymalna średnica przedmiotu obrabianego | 500 lub więcej |
| Masowy zakres przedmiotu obrabianego | <900 kg |
| Typ | Uniwersalna maszyna testująca |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |