| Productnaam | Apparatuur voor treksterktetesters |
|---|---|
| Effectieve testbreedte (mm) | Volledige kleur |
| Effectieve trekruimte (mm) | 700 mm |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Naam | Optische Brinell-Hardheid het Testen Machine |
|---|---|
| Modelnr. | UBYHBS-3000AT |
| Kalibratie methode | Standaard hardheidstestblokken |
| Meetbereik | 5-650HBW |
| Productnaam | hardheidsmeetapparaat |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Model-NR. | UP-4008 |
|---|---|
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 STUKS |
| Toepassingen | Leer, schoenen, ritssluiting |
| Model-NR. | UP-4008 |
|---|---|
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 STUKS |
| heen en weer gaande slag | 75 mm |
| Model-NR. | UP-1005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Steen, gebouw |
| Roteer snelheid | 30-33 tpm |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2001 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Stroombron | AC110-220V |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| HS-code | 9024800000 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Laadmethode | Statische belasting |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Ladingsmanier | Elektronische Lading |
| Laadmethode | Statische belasting |