Bepalen van de weerstand van materialen tegen scheuren of gebrekkige plooien, speciaal ontworpen voor leder, beklede stoffen en textiel die gebruikt worden in het bovendeel van schoenen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Testposities | 6, 12, 24 sets |
| Buighoek | 22.5° ± 0,5° |
| Buigsnelheid | 100 ± 5 cycli/flex per minuut |
| Teller | LCD 0 - 999,999 (instelbaar) |
| Grootte van het monster | 70 ± 5 x 45 ± 5 mm |
| Stroomvoorziening | AC 220V 50/60Hz |
| Afmetingen | 790 × 430 × 490 mm |
| Gewicht | 59 kg |
Bespreek de testvereisten en technische details, stel geschikte producten voor en bied concurrerende prijzen.
Maak tekeningen voor aangepaste vereisten, geef referentiefoto's en bevestig de definitieve oplossing en prijzen.
Productie volgens bevestigde eisen, productie-updates, kalibratie en tijdige levering.
Ondersteuning bij de installatie in het veld en uitgebreide service na verkoop.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies