| Modelnr. | UP-4035 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Testnummer | 4 groepen |
| Testsnelheid | 50 t/min |
| Model-NR. | UP-1014 |
|---|---|
| Testsnelheid | 0 tot 5 km/uur instelbaar |
| Builplaat | 5 mm/8 st |
| Gordelomtrek | 380 cm |
| Riembreedte | 76cm |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Laadbereik | 50~200kg |
| Geldige testbreedte | 400 mm |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Productnaam | Lijmtestmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Oplossing | 1/150.000 |
| Nauwkeurigheid | ±0,5% |
| Productnaam | Explosiebestendige testkamer voor batterijen |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6196 |
| Testtemperatuur | 0-100 Celsius |
| Temperatuurgolf | ±0.5 Celsius |
| Temperatuurstijging | 3 °C / min |
| Model-NR. | UP-6125 |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | waterbespuitingstestkamer |
|---|---|
| Totale afmetingen (mm) | 1250* 1700* 2050 D*B*H |
| Watersproeitemperatuur | omgevingstemperatuur ~ 88ºC (instelbaar) |
| Hoek van het spuitwater | 0°,30°,60°,90° |
| Sproeiendop | Vier, 30 seconden per positie |
| Modelnr. | UP-5020 |
|---|---|
| relatieve vochtigheid | ≤ 85%; |
| omgevingstemperatuur | 15ºC~25ºC; |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Productnaam | Ozon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 10℃~+75 (Regelbaar) ℃ |
| Temperatuurschommelingen | ≤±0.5℃ |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2 ℃ |
| Nauwkeurigheid | 0,1℃ |
| Model-NR. | Hbe-3000A |
|---|---|
| Meetbereik | 4 - 650 pk |
| Max. Hoogte van het monster | 230 mm |
| Sollicitatie | Metaal, kunststof, keramiek en glas |
| Standaard | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |