| Model Numarası | UP-4035 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Test Numarası | 4 grup |
| Test Hızı | 50r/dk |
| Model NO. | UP-1014 |
|---|---|
| Test Hızı | 0 ila 5 km/saat ayarlanabilir |
| Çarpma Plakası | 5mm/8 adet |
| Kuşak Çember | 380 santimetre. |
| Bant Genişliği | 76cm |
| Ürün adı | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Yük aralığı | 50~200kg |
| Geçerli test genişliği | 400 mm |
| Maksimum Kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Ürün adı | Yapışkan test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-2003 |
| Kapasite seçimi | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500kg Opsiyonel |
| Çözünürlük | 1/150.000 |
| Kesinlik | ABD$ |
| Ürün adı | Batarya Patlama Güvenli Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6196 |
| Test sıcaklığı | 0-100 santigrat |
| Sıcaklık dalgası | ±0.5 Santigrat |
| Sıcaklık artışı | 3 ℃ / dak |
| Model NO. | UP-6125 |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Su püskürtme test odası |
|---|---|
| Genel Boyutlar (mm) | 1250* 1700* 2050 D*G*Y |
| Su Püskürtme Sıcaklığı | ortam sıcaklığı ~ 88°C (Ayarlanabilir) |
| Su Püskürtme Açısı | 0°,30°,60°,90° |
| Sprey ağızlığı | Her pozisyonda dört, 30 saniye |
| Model Numarası | UP-5020 |
|---|---|
| Bağıl Nem | ≤%85; |
| Ortam Sıcaklığı | 15°C~25°C; |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Ürün adı | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 10°C~+75°C (Ayarlanabilir) |
| Sıcaklık Dalgalanması | ≤±0,5°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2 ℃ |
| Kesinlik | 0,1°C |
| Model NO. | HBE-3000A |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 4 - 650 HBW |
| Maksimum Numune Yüksekliği | 230 mm |
| Başvuru | Metal, Plastik, Seramik ve Cam |
| Standart | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |