| Ürün adı | Çekme Test Cihazı Ekipmanları |
|---|---|
| Etkili Test genişliği (mm) | 0,02 mm ila 1,5 mm |
| Etkili çekme alanı (mm) | mavi olmayan/siyah/gri/istediğiniz gibi |
| Maksimum Kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| İsim | Optik Brinell Sertlik Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UBYHBS-3000AT |
| Kalibrasyon Yöntemi | Standart Sertlik Test Blokları |
| Ölçüm Aralığı | 5-650HBW |
| Ürün adı | Sertlik denetleyicisi |
| Model NO. | UP-4002 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı |
| Model NO. | UP-4002 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2001 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Güç Kaynağı | AC110-220V |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Yükleme yöntemi | Statik Yük |
| Ürün adı | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| Yükleme Yolu | Elektronik Yük |
| Yükleme yöntemi | Statik Yük |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model NO. | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Maksimum İş Parçası Çapı | 500 veya Üzeri |
| İş Parçasının Kütle Kapsamı | <900kg |
| Tip | Evrensel test makinesi |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Model NO. | UP-4002 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı |