| Ürün adı | IP Toz Geçirmez Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | RT+10-70°C(siparişte belirtiniz) |
| Bağıl Nem | %45-%75 (görüntülenemez) |
| Tel Çapı | 50μm |
| Teller arasındaki boşluğun genişliği | 75um |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | (50~10000)N |
| Ölçüm boyutu | (600*800*800) Diğer Ebatlar Özelleştirilebilir |
| Çözünürlük | 0.01N |
| Çalışma koşulları | sıcaklık (20 ± 10 °C), nem < %85 |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Birim değişimi | N/Lbf/KGF değişimi |
| Test alanı | 1200X1200X1200mm |
| Test Hızı | 0.001~200mm/min |
| Kaldırma alanı | 0~1000mm, Ayarlanabilir |
| Ürün adı | Brinell Sertlik Denetleyicisi |
|---|---|
| Model Numarası | UBYHB-3000 |
| Ölçüm Aralığı | 5-650HBW |
| Sertlik test aralığı | 5-650 Hbw |
| Test gücü | 62,5kgf~3000kgf |
| Model NO. | UP-8022 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Yapışkan, Bant, Plastik, Seramik, Akrilik |
| Model NO. | UP-6010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Ölçüm grubu sayısı | 5 grup |
| Standart basınç silindiri | 2000g±50g |
| Ağırlıklar | 1000g±10g |
| Model NO. | UP-8002 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Yapışkan, Bant, Plastik, Seramik, Akrilik |
| Model NO. | UP-4001 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı |
| Numune Sabitleme Sonrası Çap | Φ25mm |
| Model NO. | UP-5005 |
|---|---|
| yoğunluk doğruluğu | 0,001g/cm3 |
| yoğunluk aralığı | 0,001-99,999 g/cm3 |
| Tartı doğruluğu | 0.005g |
| maksimum tartım | 300g |
| Model NO. | UP-4011 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri, Kauçuk |