| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| Testpositie | 6,12,24sets |
| Buigende hoek | 22,5° ± 0,5° |
| Steekproefgrootte | 70 ± 5 x 45 ± 5 mm |
| Voeding | AC 220V 50/60Hz |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| Proefstation | 12 groepen |
| Het vergelden reis | 57 +0,5 mm |
| Grepen Max. Ruimte | 75 +1 mm |
| Testsnelheid | 300±10 tijden/min |
| Model-NR. | UP-5005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Transportpakket | Professionele exportverpakking |
| Gewichtsbereik | 0,001 g ~ 120 g |
| Productnaam | Impacttestmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3009 |
| Impactgebied | 2m×1m (aangepast) |
| Effecthoogte | 300 mm ~ 1220 mm |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| Productnaam | IK Impacttester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3012 |
| Swing Rod Hoek | 0-90° verstelbaar |
| Lengte van de slinger | 1000 mm |
| Hoogte van de slagtest | 200-1200 mm |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2001 |
| Capaciteit | 5, 10, 25, 50, 100, 200 kg |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (verstelbaar) |
| Max. beroerte | 900mm (met inbegrip van inrichting) |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Oplossing | 1/150000 |
| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | +105 ℃~+132℃ |
| Vochtigheidsbereik | 75% ~100% relatieve luchtvochtigheid |
| Vochtigheidsfluctuaties | ≤±3%Rh |
| Productnaam | IP stofdichte testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | RT+10-70ºC(specificeren bij bestelling) |
| relatieve vochtigheid | 45%-75% (kan niet worden weergegeven) |
| Draaddiameter | 50 μm |
| Breedte van een opening tussen draden | 75μm |