De UP-4002 Flexing Duurzaamheidstestmachine beschikt over onafhankelijke testposities voor gelijktijdige evaluatie van meerdere leren specimens, ontworpen om de weerstand van het materiaal tegen barsten en andere defecten bij buigplooien te bepalen.
Leren Flex Tester ontworpen om de weerstand van materialen tegen barsten of andere soorten defecten bij buigplooien te bepalen. De methode is van toepassing op alle flexibele materialen, met name leersoorten, gecoate stoffen en textiel dat wordt gebruikt in schoen bovendelen.
Het test specimen wordt dubbelgevouwen met één uiteinde vastgezet in een klem. Het specimen wordt vervolgens binnenstebuiten gekeerd en het vrije uiteinde wordt vastgezet in een tweede klem onder een hoek van 90 graden ten opzichte van de eerste. De eerste klem oscilleert herhaaldelijk door een vaste hoek met een gedefinieerde snelheid, waardoor het specimen buigt. Op ingestelde intervallen wordt het aantal buigcycli geregistreerd en wordt de schade aan het specimen visueel beoordeeld. Testen kan worden uitgevoerd met natte of droge specimens onder omgevingsomstandigheden.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Test Posities | 6 Sets |
| Buighoek | 22,5° ± 0,5° |
| Buigsnelheid | 100 ± 5 cycli/buigingen per minuut |
| Teller | LCD 0 - 999.999 (instelbaar) |
| Monstergrootte | 70 ± 5 x 45 ± 5 mm |
| Voeding | AC 220V 50/60HZ |
| Afmetingen (L x B x H) | 790 x 430 x 490 mm |
| Gewicht | 59 kg |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies