| Nazwa produktu | Tester ciśnienia i tester układania w stosy |
|---|---|
| Nazwa produktu | Sprzęt do badania opakowań |
| Nr modelu | UP-6035 |
| Dodatkowa usługa | Wsparcie dostosowywania klienta. |
| Warunki dostawy | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Nazwa | sprzęt do badania gumy |
|---|---|
| Nr modelu | UP-5018 |
| Temperatura zgrzewania | Temperatura pokojowa ~300°C |
| Ciśnienie zgrzewania | 0 ~ 0,7 MPa |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Nazwa produktu | Sprzęt do badania wytrzymałości na rozciąganie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2001 |
| Dokładność obciążenia | ±1% |
| przemieszczenie | 280mm |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Nazwa produktu | Sprzęt do testowania obuwia |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4022 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Skóra, buty, sznurowadło na zamek błyskawiczny |
| Nazwa produktu | Sprzęt do testowania obuwia |
|---|---|
| Nr modelu | UP-4025 |
| Częstotliwość uderzeń | 60 uderzeń/min |
| kąt uderzenia | 90 stopni |
| Impact Energy | 0,68 J 0,02 J |
| Nazwa | Urządzenia do badania tkanin |
|---|---|
| Nr modelu | UP-5037 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | sprzęt do badania gumy |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1001 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Guma, samochód, skóra, tkanina, tkanina... itp |
| Nazwa produktu | Sprzęt do badania zginania |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Wybór pojemności | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Opcjonalnie |
| Zakres prędkości | 50-400 mm/min |
| Dokładność | ±0,5% |
| Nazwa produktu | Tester wytrzymałości na odrywanie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-8022 |
| Kąt | Regulacja 90°, 180° |
| Prędkość pomiaru | Regulacja 100-30000 mm/min |
| Dokładność pomiaru | ±0,5%. |
| Nr modelu | UP-5004 |
|---|---|
| Aplikacje | Plastik, guma |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |
| Parametry lufy | Średnica wewnętrzna: 9,55 ± 0,025 mm |
| Parametry tłoka | Głowica tłoka: 9,475 ± 0,015 mm |