| Nr modelu | UP-6200 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Nr modelu | UP-1003 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Guma, plastik |
| Nazwa produktu | Komora do badania temperatury i wilgotności |
|---|---|
| Zakres temperatur | -60°C do +150°C |
| Zakres wilgotności | 20% do 98% RH |
| Materiał wewnętrzny | stal nierdzewna 304 |
| Pojemność pokoju roboczego | 8 metrów sześciennych (można dostosować) |
| Nr modelu | UP-6000 |
|---|---|
| Typ | Maszyna do testowania malowania |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Dokładność | 0,01 kg |
| Wymiar płyty | 100 × 100 mm (lub dostosuj według potrzeb użytkownika) |
| Nr modelu | UP-5005 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Ciecz Stała |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Ciśnienie testowe (większy element ładujący) | (595±5)g (9kpa) |
| Nazwa produktu | sprzęt wytrzymałościowy na rozciąganie |
|---|---|
| Nr modelu | UP-2003 |
| Maksymalna pojemność | 20-100000kN |
| Rezolucja | 1/150 000 |
| Zakres obciążenia | 0 ~ 10 kN (opcjonalnie 0-1000 kg) |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Zakres temperatur | -70~150°C |
| Zakres wilgotności | 20%~98% |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Wodoodporna komora testowa |
|---|---|
| Nr modelu | UP-6300 |
| Temperatura rozpylania wody | otoczenia ~ 88°C (regulowana) |
| Anioł w sprayu wodnym | 0°, 30°, 60°, 90° |
| Spryskiwacz | Cztery, 30 sekund na każdą pozycję |
| Nr modelu | UP-6195 |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowa usługa | Wspieraj dostosowywanie klienta |
| Usługa niestandardowa | OEM, ODM |
| Usługa Kolorowania | Wspieraj dostosowywanie klienta |