UP-4001 Digital Leather Lastometer Cracking Tester مقاومت سطح ترک و مقاومت شکستگی پوست (به ویژه پوست بالای کفش) را تحت فشار کششی ارزیابی می کند.این ابزار فرآیند "آخرین کشش کفش" را در تکنولوژی کفش سازی شبیه سازی می کند.
به طور عمده برای آزمایش عملکرد چرم در صنایع کفش، پوشاک و چمدان استفاده می شود.همچنین مناسب برای آزمایش مواد مصنوعی مانند پارچه های پوشیده شده برای ارزیابی دوام تحت تنش دو محوری است.
ISO 3379، 17235، DIN 53325، QB/T 38127
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| حداکثر بار | 100 کیلوگرم |
| واحدها | kgf، N، G، lb |
| قطعنامه | 1/50000 |
| قطر توپ فولادی | Φ6.25mm |
| قطر منطقه آزمایش | Φ25mm |
| سرعت نسبی توپ به کلیمپ | 12mm/min |
| مکس، کشش | 45 میلی متر |
| قابل خواندن از Distension | 0.01 میلی متر |
| خطای کشش | ≤ 0.05 میلی متر |
| نرخ انحلال | 0.2mm/s |
بله، ما تولید کنندگان حرفه ای اتاق های زیست محیطی، تجهیزات تست کفش چرم، و تجهیزات تست لاستیک لاستیک هستیم.هر ماشين شامل 12 ماه گارانتي پس از ارسال با نگهداری رایگانبرای مسائل فنی، برای پشتیبانی در عرض 24 تا 48 ساعت از طریق ایمیل یا تلفن با ما تماس بگیرید.
دستگاه های استاندارد در انبار: 3-7 روز کاری. بدون انبار: 15-20 روز کاری پس از پرداخت. سفارشات فوری با ترتیبات ویژه روبرو می شوند.
بله، ما هر دو دستگاه استاندارد و سفارشی را بر اساس الزامات شما ارائه می دهیم، از جمله خدمات OEM و ODM با لوگو شما.
ما دستورالعمل های عملیاتی و فیلم های انگلیسی را ارائه می دهیم. اکثر ماشین ها به طور کامل جمع آوری می شوند - فقط برق را متصل کنید و شروع به استفاده کنید. در صورت لزوم، کمک نصب در محل در دسترس است.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها