UP-4001 Digital Leather Lastometer Cracking Tester ocenia odporność powierzchniową na pęknięcia i odporność na złamania skóry (zwłaszcza skóry obuwia) w warunkach naprężenia.Ten instrument symuluje proces "ostatniego rozciągania butów" w technologii produkcji butów.
Używane głównie do testowania wydajności skóry w przemyśle obuwia, odzieży i bagażu.Odpowiednie również do testowania materiałów syntetycznych, takich jak tkaniny powleczone, w celu oceny trwałości w napięciu dwustronnym.
ISO 3379, 17235, DIN 53325, QB/T 3812.7
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Maks. ładunek | 100 kg |
| Jednostki | kgf, N, G, lb |
| Rozstrzygnięcie | 1/50000 |
| Średnica kuli stalowej | Φ6,25 mm |
| Średnica obszaru badania | Φ25 mm |
| Względna prędkość piłki do zacisku | 12 mm/min |
| Maksymalny rozciąg | 45 mm |
| Czytelność rozszerzenia | 00,01 mm |
| Błąd rozciągania | ≤ 0,05 mm |
| Wskaźnik oddychania | 0.2mm/s |
Tak, jesteśmy profesjonalnymi producentami komór środowiskowych, sprzętu do testowania butów ze skóry i sprzętu do testowania gumy z tworzyw sztucznych.Każda maszyna zawiera 12-miesięczną gwarancję po wysyłce z bezpłatną konserwacjąW przypadku problemów technicznych skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon w ciągu 24-48 godzin.
Standardowe maszyny w magazynie: 3-7 dni roboczych. Brak zapasów: 15-20 dni roboczych po płatności. Pilne zamówienia otrzymują specjalne ustalenia.
Tak, oferujemy zarówno standardowe, jak i niestandardowe maszyny zgodnie z Twoimi wymaganiami, w tym usługi OEM i ODM z Twoim logo.
Dostarczamy instrukcje obsługi i filmy w języku angielskim. Większość maszyn jest dostarczana w pełni zmontowana - wystarczy podłączyć zasilanie i rozpocząć użytkowanie. Pomoc w instalacji na miejscu dostępna w razie potrzeby.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje