De UP-4001 Footwear Lastometer Leather Cracking Testing Machine wordt gebruikt voor het bepalen van de uitstrekking en de sterkte van leerkorrels.De apparatuur gebruikt een klemring en een dop om ronde exemplaren vast te klemmen en een stalen bal om tegen het midden van de vlezige zijde van het monster te drukken.De geproduceerde druk en uitspanning worden geregistreerd bij de scheur van de korrels en bij het barsten (als er barsten optreden).
ISO 3379, 17235, DIN 53325, QB/T 3812.7
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Maximale belasting | 100 kg |
| Eenheden | kgf, N, G, lb |
| Resolutie | 1/50000 |
| Diameter van de stalen bal | Φ6,25 mm |
| Diameter van het testgebied | Φ25 mm |
| Relatieve snelheid van bal tot klem | 12 mm/min |
| Maximale afstand | 45 mm |
| Leesbaarheid van de verlenging | 0.01 mm |
| Distensieschade | ≤ 0,05 mm |
| Distentiepercentage | 0.2 mm/s |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies