دستگاه آزمایش ترکیدن پوست پاورپوینت UP-4001 Lastometer برای تعیین کشش و قدرت دانه های چرم استفاده می شود. این دستگاه برای چرم بالای کفش و کفش و چرم سبک قابل استفاده است.تجهیزات از یک حلقه قفل و کاپ برای قفل نمونه های گرد و یک توپ فولادی برای فشار به مرکز قسمت گوشت نمونه استفاده می کند.فشار و کشش تولید شده در ترک دانه و در شکستن (در صورت رخ دادن شکستن) ثبت می شود.
ISO 3379، 17235، DIN 53325، QB/T 38127
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| حداکثر بار | 100 کیلوگرم |
| واحدها | kgf، N، G، lb |
| قطعنامه | 1/50000 |
| قطر توپ فولادی | Φ6.25mm |
| قطر منطقه آزمایش | Φ25mm |
| سرعت نسبی توپ به کلیمپ | 12mm/min |
| حداکثر فاصله | 45 میلی متر |
| قابل خواندن از Distension | 0.01 میلی متر |
| خطای کشش | ≤ 0.05 میلی متر |
| نرخ انحلال | 0.2mm/s |
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها