| Ürün adı | Hast Hızlandırılmış Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Çalışma Sıcaklığı | 121°C; 132°C; (143°C Özel Seçenek |
| Çalışma Nemi | %75~%100Rh Doymuş Buhar Nemi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6197 |
| Sıcaklık Aralığı | RT+5 ° C ~ 55 ° C |
| tuzlu su sıcaklığı | 35°C±1°C |
| Tuz Püskürtme Yerleşimi | 1.0-2.0ml/80cm |
| Ürün adı | Çevresel Test Odasında Yürüyün |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -60c ila +150c |
| Minimum Sipariş Miktarı | % 20 ila% 98 rh |
| Çalışma Odası Kapasitesi | 8 metreküp (Özelleştirilebilir) |
| İç Malzeme | paslanmaz çelik 304 |
| Ürün adı | Ksenon Lamba Ayrışma Test Odası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | 30 ~%98 RH |
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~100°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2°C |
| Nem Eşitliği | ±%3 RH |
| Ürün adı | tuz püskürtme test odası |
|---|---|
| püskürtme hacmi | 1.0~2.0ml /80cm2 /h (en az 16 saat çalışın ve ortalama değeri alın) |
| Basınçlı Hava Basıncı | 1.0~6.0Kgf |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | uv yaşlandırma testi odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Nem Aralığı | %95 bağıl nem |
| UV lambası | 8 adet |
| Malzemeler | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Xenon Yaşlanma Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Kontrolü | PID kendi kendini ayarlayan sıcaklık kontrol modu |
| Xenon lamba ışığı | Ksenon Uzun Ark Lambası, 6kw±%10, 290-800nm, 10 |
| Ürün adı | Hızlı Yaşlanma Deneme Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Xenon Yaşlanma Test Odası |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Numune Kapasitesi | 42 adet |
| Numune Tutucu Boyutu | 95*200mm |
| ışınım aralığı | 35~150W/M2 |
| Ürün adı | Hızlandırılmış Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6200 |
| UV lambası | 8 adet |
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |