| Productnaam | Hast versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Bedrijfstemperatuur | 121ºC; 132ºC; (143ºC speciale optie |
| Bedrijfsvochtigheid | 75% ~ 100% RV verzadigde stoomvochtigheid |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6197 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Pekeltemperatuur | 35°C±1°C |
| Zoutsproei nederzetting | 1.0-2,0 ml/80 cm |
| Productnaam | Gang in Milieutestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -60 °C tot + 150 °C |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |
| Capaciteit van de werkruimte | 8 kubieke meter (kan worden aangepast |
| Intern materiaal | roestvrij staal 304 |
| Productnaam | UV-verouderingstestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Himiditywaaier | 95% R.H |
| UV-lamp | 8 stuks |
| Materialen | SUS#304 roestvrij staal |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurregeling | PID self-tuning wijze van de temperatuurcontrole |
| Xenonlamp licht | Xenon-lamp met lange boog, 6 kW ± 10%, 290-800 nm, 10 |
| Productnaam | De Kamer van de de Verweringstest van de xenonlamp |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30 tot 98% RH |
| Temperatuurbereik | -70°C~100°C |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2°C |
| Vochtigheid Uniformiteit | ± 3% RH |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| spuitvolume | 1.0~2.0ml /80cm2 /h (het werken van minstens 16 uren, en neemt de gemiddelde waarde) |
| Persluchtdruk | 1,0 ~ 6,0 kgf |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Specimencapaciteit | 42pcs |
| Afmeting monsterhouder | 95*200 mm |
| Bestralingsbereik | 35~150W/M2 |
| Productnaam | Versnelde het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Stoom temperatuurbereik | 100ºC~135ºC, (143ºC is optioneel) |
| Stoomvochtigheidsbereik | 70~100%RH stoomvochtigheid instelbaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |