| Productnaam | stofdichte testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+5℃~35℃ |
| Stofstroomsnelheid | 1,2~11m/S |
| Nominale lijndiameter | 50 mm |
| Nominale lijnafstand | 75um |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Garantie | 1 jaar |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%-95%RH |
| Stabiliteit vochtigheid | ±2%RH |
| Afwijking | ≤±2°C/±3%RV |
| Productnaam | Inlooptemperatuur- en vochtigheidskamer |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6117 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | Normale temperatuur ~80ºC |
| Productnaam | Laboratoriumtestmateriaal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Laag type | -20℃/-40℃/70℃ |
| Temperatuurbereik | -20℃ ~+150 ℃ |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -20~150ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Productnaam | De Kamer van de hoge Hoogtesimulatie |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6114 |
| Temperatuurbereik | -160ºC~500ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20% RV ~98% RV |
| Temp.fluctuatie | ±0,5ºC (kamerdruk) |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 100ºC ~ +132ºC verzadigde stoomtemperatuur |
| Vochtigheidsbereik | 100% RV |
| Resolutienauwkeurigheid | 0,1ºC |
| Tijdschaal | 0 tot 999 uur instelbaar |
| Productnaam | kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70ºC~150ºC |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Materiaal van de binnenkamer | SUS#304 roestvrij staal, spiegel afgewerkt |
| Extern Kamermateriaal | Roestvrij staal |