| Ürün adı | Toz Geçirmez Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+5°C~35°C |
| Toz Akış Hızı | 1,2~11 m/sn |
| Nominal Hat Çapı | 50um |
| Nominal Satır Aralığı | 75um |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Sıcaklık Aralığı | -40~150°C |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | %20 - %95 Bağıl Nem |
| stabilite nem | ±%2 bağıl nem |
| Sapma | ≤±2°C/±3%RH |
| Ürün adı | Walk-in sıcaklık ve nem odası |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Aralığı | -20~150°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6117 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Sıcaklık Aralığı | Normal Sıcaklık ~80°C |
| Ürün adı | Laboratuvar Test Cihazları |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Düşük tip | -20°C/-40°C/70°C |
| Sıcaklık Aralığı | -20°C ~+150°C |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Yüksek İrtifa Simülasyon Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6114 |
| Sıcaklık Aralığı | -160°C~500°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20 bağıl nem ~%98 bağıl nem |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C(Oda basıncı) |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Hast test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 100°C ~ +132°C doymuş buhar sıcaklığı |
| Minimum Sipariş Miktarı | %100 bağıl nem |
| Çözünürlük Doğruluğu | 0.1ºC |
| Zaman Ölçeği | 0 ila 999 Saat Ayarlanabilir |
| Ürün adı | sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | -70°C~150°C |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| İç hazne malzemesi | SUS#304 paslanmaz çelik, ayna kaplamalı |
| Dış hazne malzemesi | Paslanmaz çelik |