| Ürün adı | Hızlandırılmış Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6200 |
| UV lambası | 8 adet |
| UVA | 340 Lamba |
| UVB | 313 Lamba |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 BN |
|---|---|
| Soğutma oranı | 1~1,5°C/dak |
| ısıtma oranı | 3~5°C/dak |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Termal şok test odası |
| Ürün adı | Yüksek irtifada düşük basınçlı test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6114 |
| Basınç Aralığı | 101Kpa~1Kpa |
| Sıcaklık Aralığı | -70~+100°C(yüksüz);-55~+100°C(yüklü) |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Ürün adı | uv yaşlanma test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2ºC |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Malzemeler | SUS#304 paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Su püskürtme test odası |
|---|---|
| Genel Boyutlar (mm) | 1250* 1700* 2050 D*G*Y |
| Su Püskürtme Sıcaklığı | ortam sıcaklığı ~ 88°C (Ayarlanabilir) |
| Su Püskürtme Açısı | 0°,30°,60°,90° |
| Sprey ağızlığı | Her pozisyonda dört, 30 saniye |
| Ürün adı | UV hızlandırılmış yaşlandırma test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | Rt+10°C~70°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2ºC |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Minimum Sipariş Miktarı | ≥%95 RH |
| İsim | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Ozon Yaşlandırma Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 10°C~+75°C (Ayarlanabilir) |
| Sıcaklık Dalgalanması | ≤±0,5°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2 ℃ |
| Kesinlik | 0,1°C |
| Ürün adı | ozon test odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 0°C~+80°C (Ayarlanabilir) |
| Kesinlik | 0,1°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2 ℃ |
| Ozon Konsantrasyon Doğruluğu | 10 ~ 1000ppm ± %10 |
| Ürün adı | IP Toz Geçirmez Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | RT+10-70°C(siparişte belirtiniz) |
| Bağıl Nem | %45-%75 (görüntülenemez) |
| Tel çapı | 50μm |
| Teller arasındaki boşluğun genişliği | 75um |