| Ürün adı | Termal Şok Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6118 |
| Isıtma süresi | RT~200°C Yaklaşık 30 dakika |
| Soğutma Süresi | RT~-70°C Yaklaşık 85 dakika |
| Sıcaklık Sapması | ±2.0ºC |
| Garanti | 1 Yıl |
|---|---|
| Özel Hizmet | OEM, ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Sabit Nem Sıcaklık Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Nem Eşitliği | ±%3 bağıl nem |
| Sıcaklık bütünlüğü | ±2ºC |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Sıcaklık Aralığı | +105°C~+132°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %75 ~%100 Rh |
| Nem dalgalanması | ≤±3%Rh |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 105°C~+132°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %75 ~%100 Rh |
| Nem dalgalanması | ≤±3%Rh |
| Basınç Aralığı | 1,2~2,89 MPa |
| İsim | Hızlı Yaşlanma Deneme Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6125 |
| Sıcaklık Aralığı | 100°C~+135°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %100 bağıl nem |
| Kontrol doğruluğu | ≤± 0,5°C |
| Ürün adı | Hast test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Sıcaklık Aralığı | Rt-132° |
| Minimum Sipariş Miktarı | %65 ~ %100 Rh (Ayarlanabilir) |
| Basınç Süresi | Yaklaşık 45 dakika |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Yüksek hızlandırılmış stres test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Yüksek basınçlı hızlandırılmış yaşlanma test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6124 |
| Minimum Sipariş Miktarı | %75 ~%100 Rh |
| Nem dalgalanması | ≤±3%Rh |
| Basınç Aralığı | 1,2~2,89 MPa |