| Ürün adı | Sabit Sıcaklık Nemi Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Güç Kaynağı | AC:220V/380V 50/60Hz |
| Ürün adı | Sabit sıcaklık ve nem odası |
|---|---|
| Sıcaklık Aralığı | 20~150°C |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Ürün adı | Sıcaklık Ve Nem Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | Sıcaklık Ve Nem Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Renk Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | sıcaklık nem çevre odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6111 |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık Dalgalanması | ± 0.5ºC |
| Ürün adı | Sabit Sıcaklık Nemi Test Odası |
|---|---|
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Sıcaklık Aralığı | -70~180°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %20~%98 |
| Sıcaklık dalgalanması | ±0,5°C |
| Ürün adı | Sabit Sıcaklık ve Nem Test Odası |
|---|---|
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Beden Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Üçüncü Taraf Kalibrasyon Hizmeti | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Ürün adı | sıcaklık test odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6118 |
| Yüksek Sıcaklık Ta Sıcaklık Aralığı | 80°C~200°C |
| Düşük Sıcaklık Tan Sıcaklık Aralığı | -10°C~75°C |
| Minimum Sipariş Miktarı | %85 bağıl nem |
| Ürün adı | Çevresel Test Odası |
|---|---|
| Model Numarası | UP-6195 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ek Hizmet | Müşteri özelleştirmesini destekleyin |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |