| Nr modelu | UP-1009 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Podeszwy butów, opony i produkty przemysłowe |
| Nr modelu | UP-1009 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Podeszwy butów, opony i produkty przemysłowe |
| Nr modelu | UP-1009 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Podeszwy butów, przemysł oponiarski i produkty przemysłowe |
| Nr modelu | UP-1001 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Guma, skóra, tkanina, tkanina... itp |
| Nr modelu | UP-1003 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Guma, plastik |
| Nr modelu | UP-1001 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Nazwa produktu | testownik do pocierania atramentu |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1000 |
| Aplikacje | Drukowanie atramentem |
| Moc | 220 V ± 10%, 50/60 Hz (można wyznaczyć) |
| język | Chińskie i angielskie |
| Nr modelu | UP-1010 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Środkowa przestrzeń koła | 63,5 mm |
| Odległość między kołem a płytką testową | 37~38mm |
| Odległość pomiędzy próbką a pojemnikiem na kurz | 3mm |
| Nr modelu | UP-1010 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Guma Skóra Tekstylia Plastik ...itp |
| Nr modelu | UP-1010 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wymiar próbki | φ110mm φ6mm |
| Ściernica | φ2″(MAKS. 0,45 mm)1/2″(szer.) |
| Środkowa przestrzeń koła | 63,5 mm |