| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Ayakkabı tabanı, lastik ve Sanayi ürünleri |
| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Ayakkabı tabanı, lastik ve Sanayi ürünleri |
| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Ayakkabı tabanı, lastik endüstrisi ve Endüstriyel ürünler |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk, Deri, Kumaş, Kumaş... vb |
| Model NO. | UP-1003 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk, Plastik |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Ürün adı | Mürekkep sürtünme testi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1000 |
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Güç | 220V±10%, 50/60Hz (atanabilir) |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Tekerlek ile test plakası arasındaki mesafe | 37~38mm |
| Numune ile Toz Toplama Arasındaki Mesafe | 3 mm |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk Deri Tekstil Plastik ... vb |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |