| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Shoe Sole,tire And Industrial Products |
| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Shoe Sole,tire And Industrial Products |
| Model NO. | UP-1009 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Shoe Sole,tire Industry And Industrial Products |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Rubber,Leather,Cloth,Fabric...etc |
| Model NO. | UP-1003 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Rubber ,Plastic |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| HS Code | 9024800000 |
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Product Name | Ink Rub Tester |
|---|---|
| Model NO. | UP-1000 |
| Applications | Ink Printing |
| Power | 220V±10%, 50/60Hz (can Be Appointed) |
| Language | Chinese And English |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| HS Code | 9024800000 |
| Center Space Of Wheel | 63.5mm |
| Distance Between Wheel And Test Plate | 37~38mm |
| Distance Between Sample And Dust Collect | 3mm |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| Service Support | OEM ODM |
| Language | Chinese And English |
| MOQ | 1 PCS |
| Applications | Rubber Leather Textile Plastic ...etc |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| HS Code | 9024800000 |
| Specimen Dimension | φ110mm φ6mm |
| Grinding Wheel | φ2″(MAX .45mm)1/2″(W) |
| Center Space Of Wheel | 63.5mm |