| Adı Üret | Martindale aşınma testi makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1006 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Servis desteği | OEM ODM |
|---|---|
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri ürünleri |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
| Model NO. | UP-1019 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Model NO. | UP-1014 |
|---|---|
| Test Hızı | 0 ila 5 km/saat ayarlanabilir |
| Çarpma Plakası | 5mm/8 adet |
| Kuşak Çember | 380 santimetre. |
| Bant Genişliği | 76cm |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Tekerlek ile test plakası arasındaki mesafe | 37~38mm |
| Dönme Hızı | 60rpm |
| Ürün adı | Mürekkep sürtünme testi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1000 |
| Aşınma yükü | 20±0,2N |
| aşınma hızı | 43cpm |
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Model NO. | UP-1019 |
|---|---|
| sürtünme mesafesi | 104mm |
| Sürtünme başı çapı | 16 mm |
| sürtünme hızı | 60±1 kez/dakika. |
| Uygulamalar | Yağlama, Yağ vb. |
| Ürün adı | Martinadale Aşınma Test Cihazı |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1006 |
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Yük | 595 gr, 795 gr |
| Menşe Yeri | 44±1mmx4PCS |
| Model Numarası | UP-1011 |
|---|---|
| Tezgah | 4 Haneli Ön Ayarlı Sayaç. |
| Yatay Pistonlu Strok | 100 mm ±5 mm |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Ürün adı | kauçuk test cihazları |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1001 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Kauçuk, Oto, Deri, Kumaş, Kumaş... vb. |