| Model NO. | UP-1007 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Kaplama, Boyama vb. |
| İnme uzunluğu | 300 mm |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Kontrol modu | LCD Sayaç ekranı |
| Aşındırıcı tabla | ≥ 125mm |
| Dönme hızı | 47,5 ± 2,5 dev/dak |
| Lissajous figürü | 60±1 mm x 60±1 mm |
| Modeli | UP-1006 |
|---|---|
| Rakamlar | 4, 6, 8, 9 kafalı |
| Aşındırıcı Hızı | 50 ± 2 dev/dak |
| Maksimum vuruş (Dikey) | 24 ± 0,5 mm |
| Maksimum vuruş (Yatay) | 60,5 ± 0,5 mm |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Modeli | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |