| Nr modelu | UP-1007 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Powlekanie, malowanie itp |
| Długość udaru | 300 mm |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Tryb sterowania | Wyświetlacz licznikowy LCD |
| Stół ścierny | ≥ 125 mm |
| Prędkość obrotowa | 47,5 ± 2,5 obr./min |
| postać Lissajous | 60±1 mm x 60±1 mm |
| Model | UP-1006 |
|---|---|
| Cyfry | 4, 6, 8, 9 głów |
| Szybkość ścierania | 50 ± 2 obr./min |
| Maksymalny skok (pionowy) | 24 ± 0,5 mm |
| Maksymalny skok (poziomy) | 60,5 ± 0,5 mm |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Nr modelu | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Model | UP-1006 |
|---|---|
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |