| Nazwa producenta | Maszyna do badania ścierania Martindale |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1006 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Tkaniny, tekstylia, tkaniny, rękawiczki itp |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
|---|---|
| MOQ | 1 szt |
| Aplikacje | Wyroby skórzane |
| Specyfikacja | Zapoznaj się z rzeczywistymi specyfikacjami rozmiaru |
| Wymiar próbki | φ110mm φ6mm |
| Nr modelu | UP-1019 |
|---|---|
| Kod HS | 9024800000 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| MOQ | 1 szt |
| Nr modelu | UP-1014 |
|---|---|
| Prędkość testowa | Regulacja od 0 do 5 km/h |
| Płyta uderzeniowa | 5mm/8 szt |
| Obwód pasa | 380 cm |
| Szerokość paska | 76 cm |
| Wymiar próbki | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| Ściernica | φ2″(MAKS. 0,45 mm)1/2″(szer.) |
| Środkowa przestrzeń koła | 63,5 mm |
| Odległość między kołem a płytką testową | 37~38mm |
| Prędkość obrotowa | 60 obr./min |
| Nazwa produktu | testownik do pocierania atramentu |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1000 |
| Obciążenie ścierne | 20±0,2N |
| Szybkość ścierania | 43cpm |
| Aplikacje | Drukowanie atramentem |
| Nr modelu | UP-1019 |
|---|---|
| odległość tarcia | 104 mm |
| Średnica głowicy tarcia | 16mm |
| Szybkość tarcia | 60±1 razy/minutę. |
| Aplikacje | Smarowanie, olej itp. |
| Nazwa produktu | Tester ścieralności Martinadale |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1006 |
| Kod HS | 9024800000 |
| Obciążenie | 595g, 795g |
| Próbka | 44 ± 1 mm x 4 szt |
| Nr modelu | UP-1011 |
|---|---|
| Lada | 4-cyfrowy, wstępnie ustawiony licznik. |
| Poziomy skok posuwisto-zwrotny | 100mm ±5mm |
| Aplikacje | Naczynia kuchenne, powlekanie, malowanie itp. |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| Nazwa produktu | sprzęt do badania gumy |
|---|---|
| Nr modelu | UP-1001 |
| Wsparcie serwisowe | OEM-ODM |
| język | Chińskie i angielskie |
| Aplikacje | Guma, samochód, skóra, tkanina, tkanina... itp |