| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testsnelheid | 2~75 keer/min. instelbaar |
| Model-NR. | UP-6021 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Verf, film |
| Model-NR. | UP-8002 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Kleefstof, tape, plastic, keramiek, acryl |
| Model-NR. | HBS-62.5(A) |
|---|---|
| Meetbereik | HBW |
| Sollicitatie | Metaal, kunststof, keramiek en glas, steen |
| Standaard | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | Gebouwmaterialen-testapparatuur |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5030 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Glas, Ceramatic, vloertegels en enz. |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Weergave | Digitaal |
| Controle | Computercontrole |
| krachtbron | AC110-220V |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Model-NR. | UP-4042 |
|---|---|
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| Krachtmeetbereik | 0~50n |
| Effectieve testduur | 80~240mm |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Model-NR. | UP-1007 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Coaten, schilderen en etc |
| Slaglengte | 300 mm |
| Modelnr. | UP-1011 |
|---|---|
| Balie | 4 cijfers vooraf ingestelde teller. |
| Horizontale heen en weer gaande slag | 100mm±5mm |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| De dienststeun | OEM-ODM |