| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Controle | Computercontrole |
| gewicht | 200-600kg |
| krachtbron | AC110-220V |
| De Positie van de oliecilinder | Onder |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| Proefstation | 12 groepen |
| Het vergelden reis | 57 +0,5 mm |
| Grepen Max. Ruimte | 75 +1 mm |
| Testsnelheid | 300±10 tijden/min |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Verpakking Details | Professionele exportverpakking |
| Levertijd | 5~10 het werkdagen |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, rubber |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | PC, PE, PP, huisdier, PPS, PVC, PA, enz. |
| Hitte - verbindingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Testmodussen | Droge schuurtest / Natte schuurtest |
| Opties voor bewegingsafstand | 5 soorten optioneel | Standaard: 0,5", 1", 2", 3", 4" of gespecificeerd |
| Model-NR. | UP-5018 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Plastic filmsubstraat, flexibele verpakking enz. |
| Warmteafdichtingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Model-NR. | UP-1012 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testmodussen | Droge schuurtest / Natte schuurtest |
| Model-NR. | UP-1004 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| Testsnelheid | 2~75 keer/min. instelbaar |