| Productienaam | Kunststof hitteafdichtingstester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5018 |
| Warmteafdichtingstemperatuur | RT ~ 300 °C |
| Hitteafdichtingsdruk | 0 tot en met 0,7 MPa |
| Warmteafdichtingstijd | 0.01~9999.99s |
| Naam | verbrandingstester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5030 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Productnaam | Martinadale-slijtagetester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1006 |
| HS-code | 9024800000 |
| Laden | 595 g, 795 g |
| Voorbeeld | 44 ± 1 mm x 4 stuks |
| Productnaam | Apparatuur voor treksterktetesters |
|---|---|
| Effectieve testbreedte (mm) | Volledige kleur |
| Effectieve trekruimte (mm) | 700 mm |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Productnaam | effectmeetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3000 |
| Testprecisie | 1G |
| Grootte van clips | buiten Φ150mm, binnen Φ125mm |
| Testmodus | Modus A, Modus B, optioneel |
| Productnaam | inktwrijker |
|---|---|
| Model-NR. | UP-1000 |
| Abrasiebelasting | 20 ± 0,2N |
| Schuringssnelheid | 43cpm |
| Toepassingen | Inktdrukken |
| Modelnr. | UP-1001 |
|---|---|
| Toepassingen | Rubber |
| Roldiameter van de rolwiel | (150 ±0,2) mm |
| Schuringssnelheid | 0.32m/sec |
| Slijtage slag | 40 m Gelijk aan rolwielbochten nummer 84 |
| Model-NR. | UP-4011 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, rubber |
| Model-NR. | UP-6000 |
|---|---|
| Capaciteit | 2000n |
| Nauwkeurigheid | 0,01 kg |
| Dimensie plaat | 100 × 100 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Testslag | 90 mm (of aanpassen aan de behoeften van de gebruiker) |
| Model-NR. | UP-6035 |
|---|---|
| Meetbereik | (50~10000)N |
| Afmeting | (600*800*800) Andere afmetingen kunnen worden aangepast |
| Oplossing | 0,01n |
| Arbeidsomstandigheden | temperatuur (20 ± 10 ° C), vochtigheid < 85% |