| Ürün adı | Mürekkep sürtünme testi |
|---|---|
| Model NO. | UP-1000 |
| Aşınma yükü | 20±0,2N |
| aşınma hızı | 43cpm |
| Uygulamalar | Mürekkep Baskı |
| Model Numarası | UP-1001 |
|---|---|
| Uygulamalar | Lastik |
| Silindir çapı | (150 ±0,2) mm |
| aşınma hızı | 0,32 m/sn |
| Aşınma İnme | 40 m Eşit Makaralı Tekerleğin Dönüş Sayısı 84 |
| Model NO. | UP-4011 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri, Kauçuk |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Kapasite | 2000n |
| Kesinlik | 0.01Kg |
| Merdane boyutu | 100×100mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Test İnme | 90mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | (50~10000)N |
| Ölçüm boyutu | (600*800*800) Diğer Ebatlar Özelleştirilebilir |
| Çözünürlük | 0.01N |
| Çalışma koşulları | sıcaklık (20 ± 10 °C), nem < %85 |
| Model NO. | UP-6035 |
|---|---|
| Birim değişimi | N/Lbf/KGF değişimi |
| Test alanı | 1200X1200X1200mm |
| Test Hızı | 0.001~200mm/min |
| Kaldırma alanı | 0~1000mm, Ayarlanabilir |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Maksimum İş Parçası Çapı | 500 veya Üzeri |
| İş Parçasının Kütle Kapsamı | <900kg |
| Tip | Evrensel test makinesi |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Tip | Boyama Test Makinası |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Kesinlik | 0.01Kg |
| Merdane boyutu | 100×100mm (veya kullanıcı ihtiyaçlarına göre özelleştirin) |
| Model NO. | UP-6010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Ölçüm grubu sayısı | 5 grup |
| Standart basınç silindiri | 2000g±50g |
| Ağırlıklar | 1000g±10g |
| Model Numarası | UP-6035 |
|---|---|
| Ek Hizmet | Müşteri Özelleştirmesini destekleyin. |
| Teslimat Şartları | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Kesinlik | OEM / DOM |
| Ölçüm Aralığı | (50~10000)N |