| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Kontrol modu | LCD Sayaç ekranı |
| Aşındırıcı tabla | ≥ 125mm |
| Dönme hızı | 47,5 ± 2,5 dev/dak |
| Lissajous figürü | 60±1 mm x 60±1 mm |
| İsim | aşınma test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1010 |
| Yük | 250g, 500g, 1000g |
| Disk Hızını Test Et | 0-70 Düzenlenebilir |
| Menşe Yeri | 120 × 6,5 × 3 mm |
| Ürün adı | Çekme mukavemeti test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Etkili test alanı | 120mm |
| Hız Doğruluğu | ABD$ |
| Yer Değiştirme Çözünürlüğü | 0.001mm |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Model NO. | UP-4008 |
|---|---|
| Servis Desteği | OEM ODM |
| Dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı, Fermuar |
| Model NO. | UP-4002 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri, Ayakkabı |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk, Deri, Kumaş, Kumaş... vb |
| İsim | Sıvışmaya dayanıklılık test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-1000 |
| Sürtünme yükü | 908 gr (2 lb), 1810 gr (4 lb) |
| sürtünme hızı | 43 Kez/Dk (21,43,85, 106 Kez/Dk, Ayarlanabilir) |
| Sürtünme darbesi | 60 mm |
| Tip | Evrensel test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2001 |
| Kapasite | 5, 10, 25, 50, 100, 200kg |
| Test Hızı | 0.1-500mm/dk (ayarlanabilir) |
| Maks. İnme | 900mm (fikstür dahil) |
| Model NO. | UP-3007 |
|---|---|
| Örnek çap aralığı | φ20~165mm |
| Numune Şişesi Yüksekliği | 20~190 mm |
| Etki Enerjisi | 0 ~ 2,5J |
| Çözünürlük | 0,01 J~0,1 J |