| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| Controlemodus | LCD-tellerdisplay |
| Schurende tafel | ≥ 125 mm |
| Rotatiesnelheid | 47,5 ± 2,5 tpm |
| Lissajous-figuur | 60 ± 1 mm x 60 ± 1 mm |
| Naam | Schuring het testen Machine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1010 |
| Laden | 250g, 500g, 1000g |
| Testsnelheid van de schijf | 0-70 Verstelbaar |
| Voorbeeld | 120 × 6,5 × 3 mm |
| Productnaam | Treksterkte het testen machine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Effectieve testruimte | 120 mm |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,5% |
| Verplaatsingsresolutie | 0,001 mm |
| Model-NR. | UP-1010 |
|---|---|
| HS-code | 9024800000 |
| Specimenafmeting | φ110mm φ6mm |
| slijpwiel | φ2″(MAX.45mm)1/2″(W) |
| Middenruimte van het wiel | 63.5mm |
| Model-NR. | UP-4008 |
|---|---|
| Service-ondersteuning | OEM-ODM |
| Taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 STUKS |
| Toepassingen | Leer, schoenen, ritssluiting |
| Model-NR. | UP-4002 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Leer, schoenen |
| Model-NR. | UP-1001 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | Rubber, leer, doek, stof... enz |
| Naam | Machines voor het testen van slijtvastheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1000 |
| Wrijvinglading | 908 g (2 lb), 1810 g (4 lb) |
| Frictie snelheid | 43 keer/min (21,43,85, 106 keer/min, instelbaar |
| Frictie slag | 60 mm |
| Type | Universele testmachine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2001 |
| Capaciteit | 5, 10, 25, 50, 100, 200 kg |
| Testsnelheid | 0,1-500 mm/min (verstelbaar) |
| Max. beroerte | 900mm (met inbegrip van inrichting) |
| Model-NR. | UP-3007 |
|---|---|
| De waaier van de steekproefdiameter | φ20~165mm |
| Hoogte monsterfles | 20~190mm |
| Impact -energie | 0 ~ 2,5 J |
| Oplossing | 0,01 J~0,1 J |