| Model-NR. | Hbe-3000A |
|---|---|
| Meetbereik | 4 - 650 pk |
| Max. Hoogte van het monster | 230 mm |
| Sollicitatie | Metaal, kunststof, keramiek en glas |
| Standaard | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |
| Model-NR. | UP-1005 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Steen, gebouw |
| Roteer snelheid | 30-33 tpm |
| Modelnr. | UP-1010 |
|---|---|
| Snelheid van de testplaat | 60,70 t/min of gespecificeerd |
| slijpwiel | H18 |
| teststuk | buitendiameter 108 mm, binnendiameter 8 mm |
| taal | Chinees en Engels |
| Specimenafmeting | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| slijpwiel | φ2″(MAX.45mm)1/2″(W) |
| Middenruimte van het wiel | 63.5mm |
| Afstand tussen wiel en testplaat | 37~38mm |
| Roterende snelheid | 60RPM |
| Model-NR. | UP-1014 |
|---|---|
| Testsnelheid | 0 tot 5 km/uur instelbaar |
| Builplaat | 5 mm/8 st |
| Gordelomtrek | 380 cm |
| Riembreedte | 76cm |
| Model-NR. | UP-1006 |
|---|---|
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Testdruk (groter laadstuk) | (595±5)g (9kpa) |
| Model-NR. | UP-2003 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Productnaam | Treksterkte het testen machine |
|---|---|
| Model-NR. | UP-2003 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| krachtbron | AC110-220V |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,5% |
| Productnaam | De Kamer van de de Verweringstest van de xenonlamp |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30 tot 98% RH |
| Temperatuurbereik | -70°C~100°C |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2°C |
| Vochtigheid Uniformiteit | ± 3% RH |
| Productnaam | stof testmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8011 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |