| Model NO. | HBE-3000A |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 4 - 650 HBW |
| Maksimum Numune Yüksekliği | 230 mm |
| Başvuru | Metal, Plastik, Seramik ve Cam |
| Standart | ISO, ASTM, GB/T, BSEN |
| Model NO. | UP-1005 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Taş, Bina |
| Döndürme hızı | 30-33 rpm |
| Model Numarası | UP-1010 |
|---|---|
| Plaka hızını test edin | 60,70 rpm veya belirtilen |
| Öğütme tekerleği | H18 |
| deney parçası | dış çap 108 mm, iç çap 8 mm |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
|---|---|
| Öğütme tekerleği | φ2″(MAKS .45mm)1/2″(W) |
| Tekerlek merkez alanı | 63,5 mm |
| Tekerlek ile test plakası arasındaki mesafe | 37~38mm |
| Dönme Hızı | 60rpm |
| Model NO. | UP-1014 |
|---|---|
| Test Hızı | 0 ila 5 km/saat ayarlanabilir |
| Çarpma Plakası | 5mm/8 adet |
| Kuşak Çember | 380 santimetre. |
| Bant Genişliği | 76cm |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Test Basıncı (Daha büyük yükleme parçası) | (595±5)g (9kpa) |
| Model NO. | UP-2003 |
|---|---|
| Maksimum İş Parçası Çapı | 500 veya Üzeri |
| İş Parçasının Kütle Kapsamı | <900kg |
| Tip | Evrensel test makinesi |
| Maksimum kapasite | 20-100000kN |
| Ürün adı | Çekme mukavemeti test makinesi |
|---|---|
| Model NO. | UP-2003 |
| Doğruluk Derecesi | 0,5 |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| Hız Doğruluğu | ABD$ |
| Ürün adı | Ksenon Lamba Ayrışma Test Odası |
|---|---|
| Minimum Sipariş Miktarı | 30 ~%98 RH |
| Sıcaklık aralığı | -70°C~100°C |
| Sıcaklık bütünlüğü | ± 2°C |
| Nem Eşitliği | ±%3 RH |
| Ürün adı | kumaş test makinesi |
|---|---|
| Model Numarası | UP-8011 |
| Garanti | 1 Yıl |
| Özel Hizmet | OEM,ODM |
| Kesinlik | %0,5 |