| Model NO. | UP-6000 |
|---|---|
| Görüntülemek | Dijital |
| Kontrol | Bilgisayar Kontrolü |
| güç kaynağı | AC110-220V |
| Teslimat Şartları | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Model NO. | UP-1001 |
|---|---|
| GTİP Kodu | 9024800000 |
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Model NO. | UP-1007 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Uygulamalar | Kaplama, Boyama vb. |
| İnme uzunluğu | 300 mm |
| Model Numarası | UP-1011 |
|---|---|
| Tezgah | 4 Haneli Ön Ayarlı Sayaç. |
| Yatay Pistonlu Strok | 100 mm ±5 mm |
| Uygulamalar | Tencere, Kaplama, Boyama vb. |
| Servis desteği | OEM ODM |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |
| Model NO. | UP-1010 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kauçuk Deri Tekstil Plastik ... vb |
| Servis desteği | OEM ODM |
|---|---|
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Deri ürünleri |
| Şartname | Gerçek boyut özelliklerine bakın |
| Numune Boyutu | φ110mm φ6mm |
| Modeli | UP-1006 |
|---|---|
| Rakamlar | 4, 6, 8, 9 kafalı |
| Aşındırıcı Hızı | 50 ± 2 dev/dak |
| Maksimum vuruş (Dikey) | 24 ± 0,5 mm |
| Maksimum vuruş (Yatay) | 60,5 ± 0,5 mm |
| Model NO. | UP-1006 |
|---|---|
| Servis desteği | OEM ODM |
| dil | Çince ve İngilizce |
| Adedi | 1 adet |
| Uygulamalar | Kumaş, Tekstil, Kumaş, Eldiven vb. |