| Temperatuurbereik van tank op hoge temperatuur | 80ºC~200ºC |
|---|---|
| Temperatuurbereik van tank met lage temperatuur | -10ºC~75ºC |
| Verwarmingspercentage | 3~5ºC/min |
| Koelingspercentage | 1~1,5ºC/min |
| Spanning | AC380V 50HZ/60HZ 3∮ |
| Temperatuurbereik | -40~150°C |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 20%-95%RH |
| Stabiliteit vochtigheid | ±2%RH |
| Afwijking | ≤±2°C/±3%RV |
| Productnaam | Inlooptemperatuur- en vochtigheidskamer |
| Productnaam | plakbandmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8001 |
| Standaard drukrol | 2000 g±50 g |
| Testplaat | 70 mm*50 mm*1,5 mm |
| Aantal meetgroepen | 5,10 groepen |
| Naam | verbrandingstester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5030 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| MOQ | 1 st |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 20~150ºC |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Kamer met hete temperatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6117 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | Normale temperatuur ~80ºC |
| Productnaam | De Kamer van de hoge Hoogtesimulatie |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6114 |
| Temperatuurbereik | -160ºC~500ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20% RV ~98% RV |
| Temp.fluctuatie | ±0,5ºC (kamerdruk) |
| Productnaam | Rits- en heen en weergaande vermoeidheidstrektester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4008 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Leer, schoenen, ritssluiting |