| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Garantie | 1 jaar |
| Modelnr. | UP-6035 |
|---|---|
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
| Meetbereik | (50~10000)N |
| Naam | Gebouwmaterialen-testapparatuur |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5030 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Glas, Ceramatic, vloertegels en enz. |
| Modelnr. | UP-2003 |
|---|---|
| Max Diameter van Werkstuk | 500 of hoger |
| Massawerkingsgebied van Werkstuk | <900kg |
| Type | Universele testmachine |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Productnaam | UV-verouderingsklimaattestkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | Rt+10ºC~70ºC |
| Himiditywaaier | ≥75%RH |
| Temperatuurschommelingen | ±0,5℃ |
| Productnaam | Testkamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurschommeling | ±0,5℃ |
| Productnaam | Charpy IZOD slagtester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3015 |
| Slinger energie | 1J, 2J, 4J, 5J |
| Slingerhoek | 150° |
| Bladhoek | 30° |
| Productnaam | Apparatuur voor treksterktetesters |
|---|---|
| Effectieve testbreedte (mm) | Volledige kleur |
| Effectieve trekruimte (mm) | 700 mm |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Productnaam | treksterkte-testmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Stroombron | AC110-220V |
| Laadresolutie | 1/500.000 |
| Productnaam | digitale treksterkte tester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2000 |
| Testbereik | 320 mm Max |
| Testsnelheid | 50 ~ 500 mm/min (controle via toetsenbordinvoer |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |