| Modelnr. | UP-1001 |
|---|---|
| Toepassingen | Rubber |
| Roldiameter van de rolwiel | (150 ±0,2) mm |
| Schuringssnelheid | 0.32m/sec |
| Slijtage slag | 40 m Gelijk aan rolwielbochten nummer 84 |
| Productnaam | De Milieukamer van de temperatuurvochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6111 |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Productnaam | UV-bestralingskamer |
|---|---|
| UVA | 340 lampen |
| UVB | 313 lampen |
| UV-lamp | 8 stuks |
| Himiditywaaier | 95% R.H |
| Modelnr. | UP-1010 |
|---|---|
| Snelheid van de testplaat | 60,70 t/min of gespecificeerd |
| slijpwiel | H18 |
| teststuk | buitendiameter 108 mm, binnendiameter 8 mm |
| taal | Chinees en Engels |
| Productnaam | Martindale slijtage en pilling tester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1006 |
| Schurende tafel | ≥ 125 mm |
| Lissajous-figuur | 60 ± 1 mm x 60 ± 1 mm |
| Rotatiesnelheid | 47,5 ± 2,5 tpm |
| Productnaam | Elektrische thermostatische droogoven |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rechts+5℃~250℃ |
| Temp. Schommeling (℃) | 0.5°C |
| Temp. uniformiteit | 2% |
| Temp. Nauwkeurigheid (℃) | 0,1℃ |
| Naam | Temperatuur en Vochtigheidscontrolemechanisme |
|---|---|
| Modelnr. | TEMI360 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Modelnr. | UP-1011 |
|---|---|
| Balie | 4 cijfers vooraf ingestelde teller. |
| Horizontale heen en weer gaande slag | 100mm±5mm |
| Toepassingen | Kookgerei, Coating, Schilderen en etc. |
| De dienststeun | OEM-ODM |