| Productnaam | Cartoncompressie-toetser |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6035 |
| Meetbereik | (50~10000)N |
| Oplossing | 0.1N |
| Nauwkeurigheid | ±1% |
| Modelnr. | UP-1000 |
|---|---|
| Toepassingen | Inktdrukken |
| Wrijvinglading | 908 g (2 lb), 1810 g (4 lb) |
| Frictie slag | 60 mm |
| Wrijvingsgebied | 50×100mm |
| Productnaam | effectmeetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3000 |
| Testprecisie | 1G |
| Grootte van clips | buiten Φ150mm, binnen Φ125mm |
| Testmodus | Modus A, Modus B, optioneel |
| Temperatuurbereik van tank op hoge temperatuur | 80ºC~200ºC |
|---|---|
| Temperatuurbereik van tank met lage temperatuur | -10ºC~75ºC |
| Verwarmingspercentage | 3~5ºC/min |
| Koelingspercentage | 1~1,5ºC/min |
| Spanning | AC380V 50HZ/60HZ 3∮ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | brinell hardheidsmeetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UBYHB-3000 |
| Meetbereik | 5-650HBW |
| Hardheidstestbereik | 5-650 Hbw |
| Testmacht | 62,5kgf~3000kgf |
| Productnaam | Schilsterktetester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8022 |
| Hoek | 90°, 180° verstelbaar |
| Meetsnelheid | 100-30000 mm/min instelbaar |
| Meetnauwkeurigheid | ±0,5%. |
| Productnaam | plakbandmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8001 |
| Standaard drukrol | 2000 g±50 g |
| Testplaat | 70 mm*50 mm*1,5 mm |
| Aantal meetgroepen | 5,10 groepen |
| Modelnr. | UP-5020 |
|---|---|
| relatieve vochtigheid | ≤ 85%; |
| omgevingstemperatuur | 15ºC~25ºC; |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Productnaam | Impacttestmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3009 |
| Impactgebied | 2m×1m (aangepast) |
| Effecthoogte | 300 mm ~ 1220 mm |
| De dienststeun | OEM-ODM |