| Naam | rubber het testen materiaal |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5018 |
| Warmteafdichtingstemperatuur | Kamertemperatuur ~300ºC |
| Hitteafdichtingsdruk | 0 tot en met 0,7 MPa |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| Productnaam | rubber het testen materiaal |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1001 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Rubber, Auto, Leer, Doek, Stof... enz |
| Naam | Schuring het testen Machine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1010 |
| Laden | 250g, 500g, 1000g |
| Testsnelheid van de schijf | 0-70 Verstelbaar |
| Voorbeeld | 120 × 6,5 × 3 mm |
| Productnaam | Testkamer met constante vochtigheidstemperatuur |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Vochtigheid Uniformiteit | ±3%RV |
| Uniformiteit van de temperatuur | ±2ºC |
| Productnaam | Temperatuur en Vochtigheidstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Gang in Milieutestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -60 °C tot + 150 °C |
| Vochtigheidsbereik | 20% tot 98% RH |
| Capaciteit van de werkruimte | 8 kubieke meter (kan worden aangepast |
| Intern materiaal | roestvrij staal 304 |
| Productnaam | Versnelde het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Versnelde veroudering testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6200 |
| UV-lamp | 8 stuks |
| UVA | 340 lampen |
| UVB | 313 lampen |
| Naam | Ozon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Kleurservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Testkamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Stroombron | Wisselstroom: 220V/380V 50/60Hz |