| Productnaam | Hoge druk Versnelde het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Vochtigheidsbereik | 75% ~100% relatieve luchtvochtigheid |
| Vochtigheidsfluctuaties | ≤±3%Rh |
| Drukbereik | 1,2~2,89 MPa |
| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | +105 ℃~+132℃ |
| Vochtigheidsbereik | 75% ~100% relatieve luchtvochtigheid |
| Vochtigheidsfluctuaties | ≤±3%Rh |
| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Stoom temperatuurbereik | 100ºC~135ºC, (143ºC is optioneel) |
| Stoomvochtigheidsbereik | 70~100%RH stoomvochtigheid instelbaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 100ºC ~ +132ºC verzadigde stoomtemperatuur |
| Vochtigheidsbereik | 100% RV |
| Resolutienauwkeurigheid | 0,1ºC |
| Tijdschaal | 0 tot 999 uur instelbaar |
| Naam | Versnelde het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6125 |
| Temperatuurbereik | 100ºC~+135ºC |
| Vochtigheidsbereik | 100% RV |
| Nauwkeurigheid van de controle | ≤± 0,5ºC |
| Productnaam | Testkamer voor lage druk op grote hoogte |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6114 |
| Drukbereik | 101Kpa~1Kpa |
| Temperatuurbereik | -70~+100ºC (onbelast); -55~+100ºC (met belasting) |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurregeling | PID self-tuning wijze van de temperatuurcontrole |
| Xenonlamp licht | Xenon-lamp met lange boog, 6 kW ± 10%, 290-800 nm, 10 |
| Productnaam | De Kamer van de de Verweringstest van de xenonlamp |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30 tot 98% RH |
| Temperatuurbereik | -70°C~100°C |
| Uniformiteit van de temperatuur | ± 2°C |
| Vochtigheid Uniformiteit | ± 3% RH |
| Productnaam | Xenon het Verouderen Testkamer |
|---|---|
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Specimencapaciteit | 42pcs |
| Afmeting monsterhouder | 95*200 mm |
| Bestralingsbereik | 35~150W/M2 |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| spuitvolume | 1.0~2.0ml /80cm2 /h (het werken van minstens 16 uren, en neemt de gemiddelde waarde) |
| Persluchtdruk | 1,0 ~ 6,0 kgf |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |