| Productnaam | Hast versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Bedrijfstemperatuur | 121ºC; 132ºC; (143ºC speciale optie |
| Bedrijfsvochtigheid | 75% ~ 100% RV verzadigde stoomvochtigheid |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Batterij Testkamer op grote hoogte en lage druk |
|---|---|
| emperaturewaaier | -70ºC~+180ºC |
| Temperatuurschommelingen | ±1ºC |
| Vochtigheidsbereik | 10%~98%RH |
| Vochtigheidsfluctuaties | ±2.5%RH |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6197 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Pekeltemperatuur | 35°C±1°C |
| Zoutsproei nederzetting | 1.0-2,0 ml/80 cm |
| Productnaam | De zoute Machine van de Misttest |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6197 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | waterbespuitingstestkamer |
|---|---|
| Totale afmetingen (mm) | 1250* 1700* 2050 D*B*H |
| Watersproeitemperatuur | omgevingstemperatuur ~ 88ºC (instelbaar) |
| Hoek van het spuitwater | 0°,30°,60°,90° |
| Sproeiendop | Vier, 30 seconden per positie |
| Productnaam | waterbespuitingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6300 |
| Milieuvriendelijke | 5ºC~+40ºC ≤85% RH |
| Oscillerende buisradius | 350 mm of 600 mm |
| Bespuitende Gatendiameter | φ0.4mm |
| Productnaam | Stof- en zanddichte testkamer |
|---|---|
| Interne afmetingen (mm) | 800*1000*1000 |
| Algemene afmetingen (mm) | 1050*1420*1820 |
| Normale Draaddiameter | 50 mm |
| Normale breedte van een opening tussen draden | 75um |
| Productnaam | stofdichte testkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | Rt+5℃~35℃ |
| Stofstroomsnelheid | 1,2~11m/S |
| Nominale lijndiameter | 50 mm |
| Nominale lijnafstand | 75um |
| Productnaam | stof testmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8011 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Nauwkeurigheid | 0,5% |
| Naam | Optische Brinell-Hardheid het Testen Machine |
|---|---|
| Modelnr. | UBYHBS-3000AT |
| Kalibratie methode | Standaard hardheidstestblokken |
| Meetbereik | 5-650HBW |
| Productnaam | hardheidsmeetapparaat |