| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Hoog versnelde spanningstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Kalibratieservice van derden | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Hast-testkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | Rt-132℃ |
| Vochtigheidsbereik | 65% ~ 100% relatieve vochtigheid (instelbaar) |
| Druk tijd | Ongeveer 45 minuten |
| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 105ºC~+132ºC |
| Vochtigheidsbereik | 75% ~100% relatieve luchtvochtigheid |
| Vochtigheidsfluctuaties | ≤±3%Rh |
| Drukbereik | 1,2~2,89 MPa |
| Productnaam | Hast versnelde verouderingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Bedrijfstemperatuur | 121ºC; 132ºC; (143ºC speciale optie |
| Bedrijfsvochtigheid | 75% ~ 100% RV verzadigde stoomvochtigheid |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Batterij Testkamer op grote hoogte en lage druk |
|---|---|
| emperaturewaaier | -70ºC~+180ºC |
| Temperatuurschommelingen | ±1ºC |
| Vochtigheidsbereik | 10%~98%RH |
| Vochtigheidsfluctuaties | ±2.5%RH |
| Productnaam | zoutsproeitestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6197 |
| Temperatuurbereik | NT1 warm water |
| Pekeltemperatuur | 35°C±1°C |
| Zoutsproei nederzetting | 1.0-2,0 ml/80 cm |
| Productnaam | De zoute Machine van de Misttest |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6197 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | waterbespuitingstestkamer |
|---|---|
| Totale afmetingen (mm) | 1250* 1700* 2050 D*B*H |
| Watersproeitemperatuur | omgevingstemperatuur ~ 88ºC (instelbaar) |
| Hoek van het spuitwater | 0°,30°,60°,90° |
| Sproeiendop | Vier, 30 seconden per positie |
| Productnaam | waterbespuitingstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6300 |
| Milieuvriendelijke | 5ºC~+40ºC ≤85% RH |
| Oscillerende buisradius | 350 mm of 600 mm |
| Bespuitende Gatendiameter | φ0.4mm |