| Productnaam | Treksterkte het Testen Materiaal |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2001 |
| Nauwkeurigheid laden | ±1% |
| verplaatsing | 280 mm |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Laadbereik | 50~200kg |
| Geldige testbreedte | 400 mm |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Productnaam | Afschuiftestmachine |
|---|---|
| Laadresolutie | 1/50000 |
| Nauwkeurigheid laden | ± 0,25% |
| Stroke (exclusief handgrepen) | 650 mm, 800 mm (facultatief) |
| Effectieve breedte | 400 mm, 600 mm (optioneel) |
| Productnaam | Treksterkte het testen machine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Stroombron | AC110-220V |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ±0,5% |
| Productnaam | Temperatuur en Vochtigheidstestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Temperatuurbereik | -70~180ºC |
| Maatservice | De aanpassing van de steunklant |
| Productnaam | Laboratoriumtestmateriaal |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Laag type | -20℃/-40℃/70℃ |
| Temperatuurbereik | -20℃ ~+150 ℃ |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98%RH |
|---|---|
| Koelingspercentage | 1~1,5ºC/min |
| Verwarmingspercentage | 3~5ºC/min |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Testkamer voor thermische schokken |
| Productnaam | temperatuurtestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6118 |
| Temperatuurbereik van Ta | 80ºC~200ºC |
| Temperatuurbereik van bruinen bij lage temperatuur | -10ºC~75ºC |
| Vochtigheidsbereik | 85%RH |
| Productnaam | Milieutestkamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Productnaam | Explosiebestendige testkamer voor batterijen |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6196 |
| Testtemperatuur | 0-100 Celsius |
| Temperatuurgolf | ±0.5 Celsius |
| Temperatuurstijging | 3 °C / min |