| Productnaam | Apparatuur voor het testen van schoenen |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4040 |
| Testsnelheid | 1-60 keer/minuut |
| Buigende hoek | 10° tot 180° in beide richtingen |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Productnaam | Druktester en stapeltester |
|---|---|
| Productnaam | Verpakkingstestapparatuur |
| Modelnr. | UP-6035 |
| Aanvullende service | Ondersteuning van klantaanpassing. |
| Leveringsvoorwaarden | CIF, DDP, DDU, FedEx, DHL, Fob |
| Naam | Machines voor het testen van slijtvastheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1000 |
| Wrijvinglading | 908 g (2 lb), 1810 g (4 lb) |
| Frictie snelheid | 43 keer/min (21,43,85, 106 keer/min, instelbaar |
| Frictie slag | 60 mm |
| Productnaam | stootproefapparatuur |
|---|---|
| Modelnr. | UP-3012 |
| De dienststeun | OEM-ODM |
| taal | Chinees en Engels |
| Toepassingen | Verkeerslichten, buitenbewegwijzering, slimme meters en etc. |
| Productnaam | Buigtoetsapparatuur |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Versnellingsbereik | 50-400mm/min |
| Nauwkeurigheid | ±0,5% |
| Productnaam | Afschuifkrachttestmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Controle | Computercontrole |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Oplossing | 1/150000 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Productnaam | Lijmtestmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Oplossing | 1/150.000 |
| Nauwkeurigheid | ±0,5% |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Oplossing | 1/150000 |
| Productnaam | Universele testmachine |
|---|---|
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| De Positie van de oliecilinder | Onder |
| Oplossing | 1/150000 |