| Productnaam | Flextestmachine |
|---|---|
| Modelnr. | UP-4034 |
| Diameter van de doorn | 30 mm |
| Buigsnelheid | 125-150 cpm |
| Buighoek | 90 ± 2 |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerde treksterktetester |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2003 |
| Capaciteitskeus | 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 kg Optioneel |
| Oplossing | 1/250000 |
| Efficiënte Testende Ruimte | MAXIMUM 400mm |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Aangepaste service | OEM,ODM |
| Temperatuurbereik | -20~150ºC |
| Vochtigheidsbereik | 20%~98% |
| Productnaam | Treksterktemeetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-2001 |
| Nauwkeurigheidsgraad | 0,5 |
| Weergave | Digitaal |
| Maximale capaciteit | 20-100.000 kN |
| Productnaam | Kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6196 |
| Garantie | 1 jaar |
| Aanvullende service | De aanpassing van de steunklant |
| Aangepaste service | OEM, ODM |
| Productnaam | Tester voor de kracht van het stof tegen barsten |
|---|---|
| Modelnr. | UP-8011 |
| Testbereik | 2,00 MPa~10,00 MPa |
| Minimale schaalwaarde | 0,001 MPa~0,003 MPa |
| Meetbereik | Volledige schaal 1% ~ 100% |
| Productienaam | Taber Abrasion-meetapparaat |
|---|---|
| Modelnr. | UP-1010 |
| MOQ | 1 st |
| Toepassingen | leer, stof, verf, papier, vloertegels, multiplex, glas, natuurlijk rubber en etc. |
| Specificatie | Raadpleeg de werkelijke maatspecificaties |
| Productnaam | Hogedruk versnelde verouderingskamer |
|---|---|
| Modelnr. | UP-6124 |
| Temperatuurbereik | 105ºC~132ºC |
| Drukbereik | Tafeldruk 0,2~2,0kg/cm2 |
| Bereik Vochtigheid | 75%~100%Rv |
| Productnaam | kamer met constante temperatuur en vochtigheid |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -70ºC~150ºC |
| Temperatuurschommelingen | ± 0,5 ° C |
| Materiaal van de binnenkamer | SUS#304 roestvrij staal, spiegel afgewerkt |
| Extern Kamermateriaal | Roestvrij staal |
| Naam | Steekproefsnijder |
|---|---|
| Modelnr. | UP-5012 |
| Effectslag | 110 mm |
| Luchttoevoerdruk | 0,8 MPa |
| Toepassingen | Rubber-, isolatie- en mantelmaterialen |